FAQ Забули пароль? особистий рахунок
Новини компанії
Послуги та ціни
Центр самообслуговування
Новини компанії

18.07.2014

Гарантуємо винагороду за допомогу у пошуку зловмисників - 10 000 грн!

21 липня 2014 року приблизно о 13:30 невідомими особами було викрадено телекомунікаційне обладнання з розподільчої шафи, яка належать ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ», за адресою:

вул. Харьківська, 7

Комутатор Edge-core ES3528M SN135002024 mac: 70-72-cf-4f-fa-7b

Оптичний модуль SFP [SFP-1SM-1550nm-3SC 3km] SN3SD7581

15 липня 2014 року приблизно з 00:30 до 3:00 ночі невідомими особами було викрадено телекомунікаційне обладнання з розподільчих шафів, які належать ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ», за адресами:

вул. Прокофєва, 31

Комутатор Layer 2/4 Edge-core ES3528M SN 114003784 mac: 70-72-cf-3c-f3-61

Оптичний модуль SFP [SFP WDM SC 1310nm 3km 1G-LX] SN201111101300378

Оптичний модуль SFP [SFP WDM SC 1550nm 3km 1G-LX] SN2011101001301051

 

вул. Прокофєва, 35

Комутатор Layer 2/4 Edge-core ES3528M SN122000385 mac: 70-72-CF-45-ED-34

Оптичний модуль SFP [SP WDM SC 1550nm 3km 1G-LX] SN2011072301502488

 

вул. Прокофєва, 44/2

Комутатор Layer 2/4 Edge-core ES3528M SN129002828 mac:70-72-cf-49-8a-81

Оптичний модуль SFP [SFP-1SM-1550nm-3km SC 1000Base-LX] SN2011072301502675

 

вул. Прокофєва, 24б

Комутатор Layer 2 D-Link DES-3200-18 SNPVB11A4000194 mac: 00-26-5A-92-D1-88

Оптичний модуль SFP [TTP 46303-3F WDM Tx1310 1.25G 3km SC] SN201004877

 

вул. Прокофєва, 44/1 (ОВ)

Комутатор Compozit CSF23 [] SN0154

 

По факту злочину ведеться розслідування, ми очікуємо на швидкі та неупереджені дії слідчих органів.

Якщо ви володієте достовірною інформацією яка допоможе знайти злодіїв та повернути обладнання - телефонуйте: 050-655-81-69.

Гарантуємо винагороду за допомогу у пошуку зловмисників - 10 000 грн!

13.07.2014

З липня 2014 р. починають діяти нові пакети на необмежений доступ до мережі Інтернет. Замовити перехід на новий тариф можна за допомогою зони Особистий рахунок вже зараз.

Нагадуємо, що зміна тарифного пакету відбувається безкоштовно у випадку встановлення пакету з більшою абонплатою, та вартість зміни становить 50 грн у випадку зміни між пакетами без обмежень за трафіком за умови зменшення абонентної плати.

Увага! Для того, щоб зміни набули чинності, на наступний день після зміни пакету слід перезавантажити Інтернет-підключення шляхом вимкнення роутеру (у випадку його наявності) або за допомогою перепідключення PPPoE-з`єднання на ПК.

Перевірити можливість підключення до мережі ТОВ "ТЦ Радіо системи" за адресою.

28.04.2014

Ви маєте можливість додатися до групи ТЦ РАДІО СИСТЕМИ в соціальних мережах:

ВКонтакте http://vk.com/rsnetua
Facebook –http://www.facebook.com/rsnetua

Та отримувати актуальні повідомлення у себе в списку новин.

22.04.2014

Запрошуємо всіх бажаючих до тестування нової послуги — Інтернет-ТБ (за адресою tv.rs.net.ua).

Перегляд каналів можна здійснити за допомогою, наприклад, плейеру VLC.


Для більш зручного перегляду скористайтесь готовим списком відтворення.

26.03.2014

З 01.04.2014 нові зміни у тарифах на реєстрацію доменних імен (у зв’язку з підвищенням вартості адміністраторами доменних зон з причини змін валютних курсів).

Сторінка 1 з 2  > >>

Архів новин: 2013

Архів новин: 2012

Архів новин: 2011

Архів новин: 2010

Архів новин: 2009

новиий сайт
Відвідайте новий сайт: test.rs.net.ua

Інтернет-ТБ

Запрошуємо всіх бажаючих до тестування нової послуги — Інтернет-ТБ (за адресою tv.rs.net.ua).

Перегляд каналів можна здійснити за допомогою, наприклад, плейеру VLC.

Для більш зручного перегляду скористайтесь готовим списком відтворення.


консультації
Служба технічної підтримки 619-001
МТС: (066) 936-19-96
МТС: (066) 936-45-35
Київстар: (067) 578-59-20
Київстар: (067) 419-59-91

Обслуговування
юридичних осіб (договори,
взаєморозрахунки)

619-002
Факс 619-495

м. Суми, вул. Воскресенська, 3/5

У соціальних мережах:
ВКонтакте http://vk.com/rsnetua
Facebook –http://www.facebook.com/rsnetua
інструкції
Можливість підключення до мережі у вашому будинку
Настройки Інтернет-підключення

корисне

GISMETEO.RU: погода в г. Сумы
© ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ», м. Суми, Україна